Безпека та захист

Оснащений цілою низкою засобів безпеки, S-MAX створений, щоб забезпечити Вам і Вашим пасажирам найвищий рівень захисту.

ford-smax-eu-FordS_MAX_2015_014_v2-16x9-2160x1215-ol-red-smax-side-view-parked.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Система захисту пішоходів

Передаварійний механізм гальмування Pre-Collision Assist із системою виявлення перехожих Pedestrian Detection виявляє попереду на дорозі людей, великі об'єкти, або тих, хто міг би вийти на транспортну частину, і попереджує Вас про їх присутність. Якщо Ви не реагуєте, система автоматично активує гальма. Ця нова технологія покликана полегшити тяжкість зіткнення або допомогти зовсім його уникнути. Вона функціонує на швидкостях до 50 миль/год (80 км/год).

ford-smax-eu-S-MAXFrontLEDheadlight-16x9-2160x1215.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Передні фари, що допомагають бачити за поворотами

Динамічні світлодіодні передні фари Ford із системою автоматичного регулювання потоку світла не тільки вражаючі, вони ще й розумні. Потік світла, який видають світлодіоди, – надзвичайно чіткий і яскравий; розсіюючись, він створює винятково природнє освітлення. Також до комплектації входять ходові вогні денного світла. Традиційні блимальні вогні вказівників повороту змінено на світлодіодні стрічки, які послідовно миготять, щоб покращити видимість для інших водіїв. Окрім цього, система дальнього світла Glare-Free High Beam автоматично підлаштовується, максимально підвищуючи освітлення, засліплюючи при цьому інших водіїв. Варто вказати, що світло цих нових передніх вогнів повторює вигини дороги, що дозволяє краще бачити, огинаючи повороти.

ford-smax-eu-3_SMX_38789_R_40556-16x9-2160x1215-ol-silver-smax-driving-on-the-road.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Дзеркала, які бачать те, чого не бачите Ви

Опційна система інформування про присутність транспорту у сліпій зоні видимості (BLIS) допоможе Вам безпечніше змінювати смугу завдяки радарнимдатчикам, що сканують сліпі зони з обох боків Вашого автомобіля. Якщо вони виявляють транспорт, який не бачите Ви, у відповідному дзеркалі заднього виду починає світитися помаранчевий індикатор-попередження. У системі BLIS також застосована цілком нова технологія Cross Traffic Alert.

 

ford-smax-eu-3_SMX_37471_R_40555_125-16x9-2160x1215-ol-silver-smax-in-motion.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Впевненість в умовах ризику

Автомобіль обладнано системою динамічної стабілізації руху (ESP), до якої у свою чергу входить низка технологій, покликаних тримати Ваш автомобіль під контролем. Сенсори виявляють будь-які несподівані зміни у керуванні, гальмуванні чи поведінці автомобіля, які можуть призвести до втрати контролю, а ESP точно підлаштовує швидкість кожного колеса окремо та стабілізує автомобіль, попереджаючи можливість ковзання та буксування. До ESP також входять системи допомоги при старті вгору Hill Start Assist, екстреного гальмування Emergency Brake Assist та попереднього підвищення тиску в гальмівній системі Electronic Brake Prefill.

Безпека для Ваших дітей
В усі три сидіння другого ряду вмонтована система кріплення дитячих сидінь ISOFIX.

ford-smax-eu-3_SMX_38566_R_40718-16x9-2160x1215-ol-red-smax-driving.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Додаткове управління при зрушенні з місця па підйомі

Система допомоги при старті вгору Hill Start Assist тимчасово припиняє ковзання колес вперед або назад у момент, коли Ви рушаєте вгору. Система функціонує завдяки підтримуванню потрібного рівня тиску у гальмівній системі ще протягом додаткових 2,5 секунд, що забезпечує час і додаткове управління при переміщенні ноги з педалі гальм на педаль акселератора. Система також корисна тоді, коли водій зупиняється і знову починає рух на слизькій поверхні.

Bookmark & Share