Бездоганна маневреність

Як для фургона середніх розмірів, Transit Custom надзвичайно маневрений. Крім того, його оснащено розумними системами, що зроблять процес водіння ще простішим.

*Функції на цій сторінці доступні лише в окремих моделях. За додаткову плату їх може бути встановлено як опцію. Щоб отримати детальну інформацію, завантажте брошуру з поточними специфікаціями.

200417_Ford_Transit_S05_0872-RHD_MDP.jpg

Вам допоможуть залишитися в межах дозволеної швидкості

У Transit Custom передбачено систему Intelligent Speed Assist, яка автоматично регулює швидкість вашого автомобіля, щоби ви могли зосередитись на дорозі. Спочатку система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition автоматично виявляє рівень дозволеної швидкості (якщо її активовано), а потім підлаштовує максимальну швидкість вашого руху до цього рівня*. 
*Відповідальність за дотримання меж швидкості лежить на водієві. Система Intelligent Speed Assist працює разом з адаптивним круїз-контролем.

v362_acc_reskin_en_r01_reedit_MDP.jpg

Круїз-контроль підлаштовується автоматично

Маючи в розпорядженні систему адаптивного круїз-контролю Adaptive Cruise Control, ви обираєте швидкість, з якою хочете рухатися, а система автоматично підтримуватиме її. Якщо ж вбудований датчик RADAR зафіксує транспортний засіб попереду, то швидкість буде знижено для дотримання відповідної відстані. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система почне підвищувати швидкість до моменту досягнення встановленої величини. Технологія Forward Alert, що є частиною системи адаптивного круїз-контролю, попереджає водія, якщо він надто наблизився до автомобіля, що рухається попереду.

3_V362_41716_R_42452-MDP.jpg

Технології,які бачать те, чого не бачите ви

Система моніторингу «сліпих» зон Blind Spot Information System фіксує автомобілі, що перебувають у вашій «сліпій» зоні за допомогою датчиків RADAR. Ці датчики встановлено з обох боків нового Transit Custom; виявивши автомобіль, вони надсилають попереджувальний світловий сигнал оранжевого кольору, що чітко відображається на бічному дзеркалі заднього виду.

v362_bliss_cta_en_r01_reedit_MDP.jpg

Розпізнає авто, які ви могли не помітити

У новій системі моніторингу «сліпих» зон передбачено технологію Cross Traffic Alert. Коли ви заднім ходом виїжджаєте з паркувального місця і ваше поле зору обмежене, тож ви не можете оцінити ситуацію на дорозі повною мірою, система Cross Traffic Alert визначає авто, які наближаються, та подає попереджувальний сигнал. Технологія також активує сигнальний індикатор на боковому дзеркалі заднього виду — зліва або справа, залежно від напряму руху транспорту, і відображаєпопередження на мультифункціональному дисплеї.

200417_Ford_Transit_S05_0872-RHD_MDP.jpg

Відстежує дорожні знаки, яких ви не бачите

Незалежно від того, де встановлено знак: збоку або над дорогою, постійний він чи тимчасовий, система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition відстежує його. На панелі приладів з'являється зображення знака обмеження швидкості або заборони обгону, яке змінюється щоразу як ви в'їжджаєте в зону дії чергового знака.

ford-transit_custom-eu-200417_Ford_Transit_S12_0560_LHD-16x9-2160x1215.originalRendition (1).jpg

Нові світлодіодні денні ходові вогні: вдосконалений дизайн та покращена видимість

Ці сучасні денні ходові вогні з високою енергоефективністю створюють впізнаваний образ, що вирізняє новий Transit Custom з-поміж інших авто цього типу: з ними вас буде добре помітно і вдень, і вночі.

4_V362_41677_R_42216-MDP.jpg

Фари, що спрацьовують автоматично

Датчики автоматичних фар головного світла фіксують зниження освітленості в сутінках або в разі раптової зміни умов освітлення. Фари автоматично вмикаються, щоб водій міг пристосуватися до нових умов. 
Корисна система допомоги під час керування вночі Auto High Beam тимчасово приглушує світло фар, коли виявляє транспортні засоби, які наближаються, або автомобілі попереду, і не засліплює інших водіїв. Після цього потужність світла автоматично поновлюється, що дає змогу бачити дорогу максимально добре.

4_V362_41676_R_42346_MDP.jpg

Передова система утримання в смузі рухy

Виявивши, що ви випадково виїхали за межі смуги руху, система Lane Keeping Alert попередить вас, активувавши вібрацію керма і відобразивши світлове попередження.

4_V362_42406_G_42861_125-MDP.jpg

Їзда заднім ходом — це просто

Стовпчики, велосипеди, низькі стіни... Камера заднього виду виводить зображення всього, що знаходиться позаду, на екран, розташований на центральній консолі. Крім відображення об'єктів, які ви не помічаєте, система показує віртуальні лінії для паркування навіть в обмеженому просторі. Камера вмикається автоматично, щойно ви виберете задню передачу.

5_V362_30347_G_41670-MDP.jpg

Датчики, які допомагають паркуватися без проблем

Датчики, які контролюють відстань до об'єктів, допомагають водієві визначити відстань між авто та перешкодами попереду та позаду. Щойно датчики виявлять об'єкт, вони активують систему світлового та звукового попередження; сигнал або звук зростатимуть, що ближче ви будете до перешкоди.

v362_rear_air_suspension_r01_reedit_MDP.jpg

Задня пневмопідвіска

Система задньої пневмопідвіски з автоматичним налаштуванням забезпечує збереження постійного кліренсу, незалежно від стану навантаження. Завдяки цьому ви зможете

насолоджуватися плавним рухом як наодинці, так і з пасажирами в салоні чи з повним навантаженням.

sync2_emergency_assistance_MDP.jpg

Функція Emergency Assistance інформаційно-розважальної системи Ford SYNC

Ford SYNC має функцію екстреної допомоги Emergency Assistance*. Система викликає аварійні служби телефоном, який зв'язано за допомогою технології Bluetooth, якщо внаслідок аварії спрацювали подушки безпеки або було вимкнено паливний насос. Ви можете зупинити виклик або, якщо потрібно, переговорити з аварійною службою. Важливо, що ця система здатна повідомити службі порятунку життєво важливу інформацію, як-от ваші GPS-координати, навіть якщо ви не в змозі цього зробити.

*Функція Ford Emergency Assistance доступна в понад 40 країнах Європи. Щоб функція працювала, до системи має бути під'єднано сумісний мобільний телефон, який ви мусите мати при собі, якщо спрацювали подушки безпеки (включно з колінними подушками безпеки) або якщо датчик реєстрації аварії вимкнув паливний насос. Функція mergency Assistance підтримується не всіма європейськими мовами.

 

Оптимальний баланс експлуатаційних характеристик та економічності

Новий Transit Custom забезпечує безкомпромісне поєднання потужності з непересічною паливною економічністю та низькою кількістю шкідливих викидів. Функції на цій сторінці доступні лише в окремих моделях. За додаткову плату їх може бути встановлено як опцію. Щоб отримати детальну інформацію, завантажте брошуру з поточними специфікаціями.

4_V362_37573_G_41680-MDP.jpg

Підвищена динаміка

Лінійка 2,0-літрових двигунів Ford EcoBlue вирізняється покращеними потужністю та крутним моментом. Переваги цих передових силових установок, що вже відповідають жорстким нормативним вимогам до викидів Euro Stage 6, розширено низкою «розумних», ощадних технологій.

4_V362_M_R_42250-MDP.jpg

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

Під час зупинки на світлофорі або в пробках ця технологія може автоматично вимкнути двигун, однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція, радіо та система Ford SYNC. Коли будете готові рухатися далі, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як завжди, або натисніть на газ — і двигун запуститься знову. Система автоматичного старту-зупинки Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може скоротити споживання палива до 10 % (у міському циклі).

Присадка, що нейтралізує забруднення

У системі вибіркової каталітичної нейтралізації використовується рідина AdBlue® на сечовинно-водній основі, що розділяє оксиди азоту у вихлопному газі на азот та воду. Далі сажовий фільтр виводить понад 99 % випущених твердих часток сажі з вихлопної системи. Щоб система працювала як належить, бак для рідини AdBlue вашого 2,0 літрового двигуна Ford EcoBlue має бути наповнено рідиною AdBlue. Якщо рівень рідини в баку занизький, на дисплеї спалахують системні попередження.

4_V362_M_R_42451-MDP.jpg

Автоматична коробка передач SelectShift

Двигуни потужністю 130 к.с. і 170 к.с. укомплектовано 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач (АКПП) SelectShift. Цю стандартну коробку передач встановлюють у автомобілях із різною формою кузова та дозволеною максимальною масою (GVM). Вона забезпечує плавну, спокійну їзду, особливо в умовах інтенсивного дорожнього руху з частими зупинками. За бажанням перемикати передачі можна вручну за допомогою кнопок перемикання передач на панелі приладів. Крім того, за складних умов дорожнього руху — наприклад, під час руху на слизькій поверхні або на крутому схилі — передачу можна заблокувати.

Система управління прискоренням Acceleration Control для ще більш економічної їзди

Ця інноваційна технологія дає змогу регулювати прискорення залежно від умов навантаження вашого автомобіля (повне чи часткове). З її допомогою можна знизити витрати пального аж на 15 %, залежно від стилю керування. Крім того, ця технологія дає змогу обмежити рівень зносу двигуна, гальм, шин та інших компонентів.

 

Полегшення складних завдань

Transit Custom оснащено комплексом інноваційних і практичних функцій, з якими виконувати роботу стане простіше. Збільшений вантажний простір зі зручним доступом забезпечить просте виконання вантажних операцій. Крім того, система покликана звести до мінімуму загальну вартість володіння.

*Функції на цій сторінці доступні лише в окремих моделях. За додаткову плату їх може бути встановлено як опцію. Щоб отримати детальну інформацію, завантажте брошуру з поточними специфікаціями.

Лідер класу за вантажним простором та доступністю

Transit Custom може похизуватися непересічним вантажним простором у трьох вимірах: довжина, ширина (від арки до арки) і висота вантажного відділення. Отже, у автомобілі можна без зусиль перевозити стандартні дошки 2,4 х 1,2 м (вертикально або горизонтально), три європіддони і, завдяки унікальній конфігурації наскрізного вантажного відділення, довгомірні предмети до 3 м завдовжки. Загалом фургон пропонує до 6 кубічних метрів вантажного простору у варіанті з перегородкою, і це лише у версії з короткою колісною базою (L1). У версії з довгою колісною базою (L2) вантажна місткість фургона становить до 6,8 кубічних метрів. Широкий отвір бічних дверей, оптимізована висота отвору та низько розміщена задня підніжка гарантують легкий доступ до вантажного відділення. А зсувні двері оснащено новим механізмом, що дає змогу зафіксувати їх під час завантаження.

3_V362_42345_R_42862-MDP.jpg

Зручне вантажне відділення

Transit Custom має низку характеристик для розширення вантажного простору. Перегородка на всю висоту та ширину вантажного відділення відділяє його від пасажирського салону. Перегородка має лючок на рівні підлоги. Отже, крізь задні двері та через розширене вантажне відділення можна завантажити предмети довжиною до 3 м, розмістивши їх під подвійними пасажирськими сидіннями фургона, навіть у версії з короткою колісною базою. Ця функція дає змогу зберігати цінні матеріали у автомобілі, а не кріпити їх на даху.

200417_Ford_Transit_ProfileBeautyDoor-Pano-Edit_RHD-MDP.jpg

Бічні двері з напрямними, які встановлено врівень з підлогою

Щоб приховати рейковий механізм, напрямні зсувних дверей встановлено врівень з підлогою. Це дає змогу покращити аеродинамічні характеристики і знизити рівень шуму.

4_V362_35253_G_41671-MDP.jpg

Вбудований багажник на даху – без зайвої мороки, витрат і шуму

Коли інноваційний багажник на даху не потрібен, його можна скласти врівень із лінією даху. Така гнучкість не тільки позбавить вас мороки кріплення та демонтажу традиційного багажника, але й дасть змогу збільшити висоту на 2 м (окрім комплектацій із GVM 3400 кг). Крім того, ви заощадите пальне і знизите рівень шуму завдяки зменшенню опору вітру.

Захисна вкладка для днища вантажного відділення

Опційна вкладка для днища вантажного відділення дає змогу легко мити підлогу і не стелити додаткове покриття. Міцний вкладиш, вздовж якого легко переміщувати вантажі та який швидко та легко мити, збереже товарний вигляд вашого автомобіля.

4_V362_42526_R_42863-MDP.jpg

Практичні та надійні точки кріплення вантажу

Точки кріплення вантажу зазвичай розміщено на підлозі, проте вони можуть виявитися важкодоступними, коли вам знадобиться закріпити вантаж. Тому в Transit Custom точки кріплення розміщено над рівнем підлоги на стінці вантажного відділення. Ця конфігурація дає змогу звільнити підлогу, полегшити доступ, запобігти скупченню бруду та встановити новий вкладиш, який легко мити. Додаткові точки кріплення вбудовано в корпус автомобіля на рівні поясу та плечей. Кожна з них може витримати аж до 30 кг вантажу.

3_V362_M_G_41715-MDP.jpg

Фіксація задніх дверей у положенні 90 градусів

З міркувань практичності та зручності задні двері можна зафіксувати відкритими в положенні 90 градусів важелями. Щоб попередити інших учасників дорожнього руху, на внутрішні крайки дверей потрібно нанести світловідбивні наліпки. Зачиняти двері теж стало простіше, оскільки вдосконалені отвори для виходу повітря запобігають збільшенню тиску у вантажному відділенні.

Робити поворот просто як ніколи

Transit Custom має радіус повороту лише 10,96 метрів — вражаючий показник для автомобіля такого розміру. З ним рух у межах міста, що передбачає паркування та постійне чергування набору та зниження швидкості, стає значно простішим. *Версія L1 з 15-дюймовими сталевими колісними дисками; версія 11,6 м з 16-дюймовими колісними дисками; версія 11,8 м з 17-дюймовими колісними дисками; версія 12,2 м з 18-дюймовими легкосплавними колісними дисками (опція).

3_V362_M_R_41718-MDP.jpg

Розетки, входи та порти: усе під рукою

Над кермом або панеллю приладів передбачено відділення, в якому низку корисних функцій розміщено під рукою. Наприклад, це відділення містить розетку 12 В і гнізда AUX та USB. Другу розетку на 12 В і гніздо USB розміщено поруч із важелем перемикання передач.Також можна встановити розетку на 240 В та 150 Вт.

 
 
Open Chat