ford-transit_connect-eu-bh21054-16x9-2880x1621-Get-The-Most-Out-Of-Your-Petrol-Engine-Ford.jpg.renditions.original.png

EcoBoost: жодних компромісів між потужністю й ефективністю

Щоб вивести продуктивність та економічність на новий рівень, у двох версіях бензинового двигуна EcoBoost використана комбінація безпосереднього вприскування пального та турбонагнітача. І новий 1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost продовжує революційну лінійку, забезпечуючи нижчий рівень викидів і небачену досі економію пального – до 6,5 л/100 км із потужністю 160 к. с. , а 2,0-літровий EcoBoost видає вражаючу потужність – 240 к. с. Кожного разу, витискаючи педаль газу наповну, Ви будете насолоджуватися неповторним голосом двигуна, завдяки особливо налаштованому резонатору.

31e3334afe99d90359398e6f41e927bf7b267ce9.jpeg

Лінійка дизельних двигунів

Віддаєте перевагу дизельним двигунам? Удосконалений 2,0-літровий TDCi пропонується у чотирьох версіях: на 120 к. с., 150 к. с., 180 к. с. і на 210 к. с. із подвійним турбонагнітачем. При створенні кожного двигуна використовувалися найпередовіші технології для покращення показників потужності, крутного моменту, економічності та зменшення викидів.

ford-galaxy-eu-bh14112-16x9-2160x12150-ol-parking-brake-ambient-light.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Автоматична трансмісія – насолоджуйтесь швидким перемиканням передач

Ще однією родзинкою Galaxy є технологія, наявна зазвичай тільки у першокласних спортивних автомобілях – система автоматичного пелюсткового перемикання передач Automatic Paddle Shift Control із 6-ступінчастими автоматичною трансмісією та PowerShift. Натхненна перегонами технологія швидкого й плавного перемикання передач тепер покірно лежить під Вашими пальцями. Оскільки кнопки перемикання розташовані на кермі, перемикати передачі на поворотах стало ще зручніше.

db619736d7856823ced9-ford-ecomode-sistem-varcna-voznja.jpeg

Інтелектуальна інформаційна система для раціональнішої їзди

Інноваційна система Ford Eco Mode постійно оцінює результати Вашої манери керування з огляду на споживання пального. Система аналізує швидкість, перемикання швидкостей, гальмування та рівні випередження, а також кількість коротких і тривалих поїздок. Потім смарт-програма підказує водієві, як заощадити пальне.

ford-galaxy-eu-Ford_Galaxy_FordGalaxy_TitaniumXPowerShiftAuto180PS2-litreTDCiinMagneticSilver_04-V1-16x9-2160x1215-ol-dark-galaxy-cruising-in-countryside.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Три типи 6-ступінчастої трансмісії

Серед комплектацій S-MAX можна обрати три варіанти трансмісії: 6-ступінчаста з механічною коробкою передач, із високим крутним моментом і плавною та точною зміною передач; 6-ступінчаста з автоматичною коробкою передач, із високим крутним моментом і точно налаштованим перемиканням, що продукує максимальну потужність та економічність; 6-ступінчаста з автоматичною коробкою передач Ford PowerShift та з повним приводом.

ford-galaxy-eu-bh14125-16x9-2880x1621-sideview-silver-ol.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Автоматична коробка передач Ford PowerShift: Швидкість та економічність

Ця передова 6-ти ступінчаста коробка передач, яка поєднує зручність автоматичної коробки передач із контролем людини у випадку механічної, попередньо обирає потрібну для Вас передачу, тому Ви не втрачаєте потужності при перемиканні. Блискавично швидка трансмісія PowerShift: перемикання відбувається без ривків, що забезпечує плавний хід, заощадження пального та зниження рівня викидів CO2,порівняно зі звичайною автоматичною коробкою передач.

ford-galaxy-eu-3_GAL_34898_R_36064-16x9-2880x1621-frontview-white-galaxy-ol.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

При зупинці на світлофорі або у пробках, ця технологія може автоматично вимкнути двигун, однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція, радіо та інформаційно-розважальна система Ford SYNC. Коли Ви готові рухатися далі, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як завжди, або натисніть на газ – і двигун запуститься знову. Система автоматичного старту-стопу Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може скоротити споживання пального до 10% (у міському циклі).

Open Chat