Про компанію

Компанія "Екомоторс" є офіційним дилером Ford в Чернівецькій області та представляє легкові й комерційні автомобілі популярного американського бренду. 

На сьогодні це найбільший та найсучасніший автомобільний дилерський центр в Чернівцях. Широкий модельний ряд автомобілів Ford, привабливі ціни, вигідні умови кредитування та страхування, висококваліфіковане обслуговування – тут є все, щоб задовільнити всі Ваші вимоги та зробити придбання Вашого автомобіля святом!

IMG_8263_0000.jpg

Новий автоцентр і сервісна станція Ford компанії «Екомоторс» оформлені у відповідності до всіх корпоративних стандартів виробника. Для клієнтів створені особливі умови, які забезпечують комфорт – просторий сучасний шоу-рум та затишна зона відпочинку з безкоштовним Wi Fi, де Ви зможете відпочити, випити смачну каву та особисто бачити процес обслуговування автомобіля.

DSC_15500000.jpg

Для власників автомобілів Ford сервісний центр компанії здійснює повний спектр гарантійних сервісних робіт та послуг, а також продаж оригінальних запчастин та аксесуарів Ford. Робочі пости облаштовані різноманітним ремонтним інструментом та устаткуванням для діагностики. При обслуговуванні автомобілів клієнтів використовуються лише оригінальні запчастини. Також Ви можете постійно розраховувати на актуальні сезонні пропозиції та знижки.

03.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Екомоторс», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Open Chat