Ranger Stormtrak та Wolftrak лімітованої серії

Сьогодні компанія Ford представила публіці нові Ranger Stormtrak та Ranger Wolftrak — дві вражаючі моделі лімітованої серії, в основі яких лежать стиль і можливості відзначеного численними нагородами пікапа компанії.

 Ranger Stormtrak — пікап преміум класу, яка пропонує виразний стиль та преміальні функції клієнтам, що цінують видатні можливості та виняткові характеристики, здатні задовольнити потреби їхньої напруженої роботи й активного стилю життя. Ranger Wolftrak — пікап зі сміливою, брутальною зовнішністю, орієнтований на потреби клієнтів, які працюють на відкритому повітрі і прагнуть отримати незрівнянні всюдихідні якості без зниження рівня комфорту і привабливості.

 «Клієнти люблять сміливий стиль та неабиякі можливості нашого пікапа Ranger, тому ми розробили нові моделі Stormtrak і Wolftrak лімітованої серії, щоб підняти обидві якості на новий рівень, — заявив Ганс Шеп (Hans Shep), головний менеджер підрозділу комерційних автомобілів Ford of Europe.  — Stormtrak поєднує вражаючий вигляд із додатковими розкішними штрихами та функції, орієнтовані на активний стиль життя, тоді як нестримність Wolftrak на бездоріжжі допоможе йому з комфортом доставляти власників у розташовані далеко від второваних доріг місця для роботи і розваг».

 Нові Ranger Stormtrak і Wolftrak лімітованої серії почнуть прибувати у дилерські центри по всій Європі в жовтні цього року і допоможуть розширити відзначену численними нагородами лінійку варіантів Ranger, орієнтованих на різні категорії клієнтів, до якої, зокрема, входять захопливий Ranger Raptor та нещодавно анонсоване шасі з кабіною Ranger.

 Крім того, компанія Ford випустила нову роликову шторку вантажного відсіку з електроприводом Power Roller Shutter, що пропонується як опція для Ranger Wildtrak із дворядною кабіною та входить до базової комплектації Ranger Stormtrak.

2021FordRanger_Stormtrak_07е.jpg

 Новий Stormtrak — втілення сили природи

Створений на основі популярної серії Ranger Wildtrak, новий Ranger Stormtrak пропонує ще вищі технічні характеристики в поєднанні з удосконаленими функціями комфорту та унікальними варіантами оздоблення. Для забезпечення ексклюзивності буде випущено обмежену кількість автомобілів у версіях Double Cab із просторим заднім сидінням та Super Cab зі збільшеним вантажним відсіком.

 Усі моделі Ranger Stormtrak оснащуються топовою версією 2-літрового дизельного двигуна Ford EcoBlue з двома турбонагнітачами потужністю 213 к.с., що розвиває крутний момент у 500 Н·м задля видатної тяглової потужності. 1 Система повного привода з можливістю відключення однієї осі, що входить до базової комплектації, пропонує видатні всюдихідні характеристики, тоді як досконала 10‑ступенева автоматична коробка передач забезпечує плавний рух без зайвих зусиль.

 Ефектний колір лакофарбового покриття Rapid Red, доступний виключно для Ranger Stormtrak, вдало поєднується з ексклюзивною червоною вставкою решітки радіатора, яка довершує мускулястий дизайн передньої частини. Світлодіодні фари та передбачений у базовій комплектації потужний захист днища забезпечують ефектний вигляд на дорозі. У якості опції доступні кольори кузова Frozen White та Blue Lightning. Потужну зовнішність Ranger Stormtrak доповнюють ексклюзивні наклейки на капоті й бокових поверхнях кузова, масивні об’ємні емблеми та бампер і спортивна дуга чорного кольору.

 Крім того, підвищений рівень комфорту і практичності при перевезенні вантажів забезпечують передбачені у базовій комплектації захисне покриття і перегородка вантажного відсіку, а також нова роликова шторка вантажного відсіку з електроприводом Power Roller Shutter від компанії Ford. Також Ranger Stormtrak пропонує традиційні для популярної серії Wildtrak вантажопідйомність, що становить 1,0 т, і можливість буксирування причепа масою до 3 500 кг. 2

 Інтер’єр Ranger Stormtrak слугує додатковою окрасою моделі за рахунок преміальних характеристик та зручного оснащення. Для оббивки ексклюзивних сидінь Stormtrak використана така ж м’яка шкіра, як і в культовій моделі Ford — Ranger Raptor, а додатковими акцентами виступають вишиті логотипи Stormtrak та обтягнуті високотехнологічною тканиною виступи. Забарвлені у колір Tinted Graphite поверхні інтер’єру та червона декоративна строчка продовжують тему дизайну безпомилково впізнаваного екстер’єру Stormtrak.

Ranger Wolftrak підкорює глушину

Ranger Wolftrak створений для клієнтів, яким потрібні впевнені характеристики прохідності на бездоріжжі та сміливий і харизматичний екстер’єр. Джерелом потужності створеної на основі серії Ranger XLT моделі Wolftrak є дизельний двигун Ford 2.0 EcoBlue (170 л.с.), в поєднанні з яким на вибір пропонуються шестиступенева механічна коробка передач або 10‑ступенева автоматична трансмісія. 1

Система повного привода з можливістю відключення однієї осі та функцією «Shift-On-The-Fly», 1 задній диференціал з електронним блокуванням і позашляхові шини у базовій комплектації забезпечують можливість впевненого руху вперед на складному бездоріжжі, а знижувальний ряд трансмісії у режимі повного привода додатково оптимізує ходові якості на крутих схилах і м’яких поверхнях.

 Ford розраховує, що Ranger Wolftrak користуватиметься попитом серед клієнтів, які працюють у галузях сільського господарства, лісівництва та сферах, пов’язаних із перебуванням на природі, а також серед приватних покупців. Вантажопідйомність, що становить 1,0 т, та здатність буксирувати причепи масою до 3 500 кг 2 пропонують широкі можливості для перевезення вантажів, до того ж у базову комплектацію входить захисне покриття вантажного відсіку. Пропоновані як опція шторка вантажного відсіку з ручним приводом та повнорозмірна жорстка кришка вантажного відсіку Aeroklas забарвлені в ексклюзивний матово-чорний колір, що пасує до чорних елементів декору екстер’єру Ranger Wolftrak.

 Спортивна дуга круглого перерізу на довгих опорах, доступна ексклюзивно для Ranger Wolftrak, надає моделі брутального вигляду і може використовуватися для встановлення додаткового обладнання та зручної фіксації вантажів. Імпозантне лакофарбове покриття кольору Conquer Grey підкреслює форми задньої частини пікапа та вдало поєднується з матово-чорною решіткою радіатора, захистом днища, 17-дюймовими легкосплавними дисками чорного кольору і накладками порогів; як опція доступний колір Sea Grey. Довершенням виразного стилю вантажівки слугують забарвлені у темний колір логотипи Wolftrak.

 До ексклюзивних штрихів оздоблення салону Ranger Wolftrak належать логотипи Wolftrak, панель приладів та накладки дверей матово-чорного кольору, а також стійкі до зношення всепогодні підлогові килимки. Інформаційно-навігаційна система Ford SYNC 3 з сенсорним екраном діагоналлю 8 дюймів входить до базової комплектації. 3

2021FordRanger_Wolftrak_04е.jpg

Нова шторка Power Roller Shutter задля додаткової зручності

Компанія Ford також випустила нову, оснащену електроприводом версію популярної роликової шторки вантажного відсіку Roller Shutter, що як опція пропонується для моделей Ranger Wildtrak із дворядною кабіною та входить до переліку стандартного оснащення Ranger Stormtrak. Шторка Power Roller Shutter забезпечує підвищену зручність та простоту використання: клієнти зможуть відкривати і закривати шторку за допомогою пульта дистанційного керування або кнопок у вантажному відсіку та на передній панелі в салоні. Датчики функції захисту від защемлення допоможуть уникнути затискання пальців та пошкодження вантажу.

 Минулорічні обсяги продажів Ranger сягнули рекордного значення у 34,9 відсотка свого сегменту, тож модель продовжує зміцнювати свої позиції бестселера серед пікапів на ринку Європи. 4

 В Україні минулого року доля ринку Ranger сягнула 19,91%, що на 7,05% більше, ніж у 2019.

2021FordRanger_Stormtrak_06е.jpg

Ranger Stormtrak Super Cab: витрата пального — від 8,6 л/100 км, викиди CO2 — від 226 г/км (за стандартом WLTP). Ranger Wolftrak: витрата пального — від 8,1 л/100 км, викиди CO2 — від 214 г/км для автомобілів з механічною коробкою передач, від 8,6 л/100 км та 226 г/км для моделей з автоматичною коробкою передач (за стандартом WLTP).

Заявлені рівні витрати пального/енергії, викидів CO2 і запасу ходу за стандартом WLTP під час руху з використанням електропривода визначаються згідно з технічними вимогами європейських Регламентів (ЄС) 715/2007 і (ЄС) 2017/1151 в останній редакції. Використовувані стандартні процедури випробувань дають змогу здійснювати порівняння між різними типами машин і різними виробниками.

 2 Максимальна вантажопідйомність може відрізнятися і залежить від аксесуарів та конфігурації автомобіля. Інформація щодо вантажопідйомності конкретного автомобіля вказана на стійці дверей. Максимальна маса причепа може відрізнятися і залежить від вантажу, конфігурації автомобіля, аксесуарів та кількості пасажирів.

 3 Не відволікайтеся під час водіння і не користуйтеся портативними пристроями. Якщо можливо, використовуйте системи з підтримкою керування голосом. Деякі функції можуть бути заблоковані, коли в автомобілі увімкнена передача. Окремі функції можуть не підтримуватися у деяких телефонах.

 4 Компанія Ford of Europe звітує про свої продажі на 20 основних європейських ринках: Австрія, Бельгія, Британія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

Open Chat