4_V362_35261_G_42132-MDP.jpg

Інноваційні системи безпеки

Transit Custom задає стандарт систем безпеки пасажирів і вантажу для комерційних автомобілів. Комплекс інтелектуальних технологій допомоги водієві — зокрема, система виявлення пішоходів та автоматичного гальмування Pre-Collision Assist — стане в пригоді у потенційно небезпечних ситуаціях. Крім того, автомобіль може похизуватися надміцним корпусом, системою запобігання перекиданню Roll Stability Control, а також пропонує два варіанти передової системи сигналізації.
*Функції на цій сторінці доступні лише в окремих моделях. За додаткову плату їх може бути встановлено як опцію. Щоб отримати детальну інформацію, завантажте брошуру з поточними специфікаціями.

3_V362_41703_R_42433_MDP.jpg

Причеп під контролем

Виявивши, що причеп «виляє» або хитається, система контролю за розхитуванням причепа Trailer Sway Control знижує швидкість автомобіля, щоб відновити контроль за процесом буксирування. Щоби сповільнити авто, система знижує крутний момент двигуна і поступово збільшує гальмівний тиск на колеса.

4_V362_35261_G_42132-MDP.jpg

Постійний захист від перекидання

Завдяки унікальному датчику кутової швидкості нахилу Ford система запобігання перекиданню Roll Stability Control забезпечує надійне зчеплення шин із дорогою, особливо у випадках, коли центр тяжіння розміщено високо, і під час виконання поворотів із підняттям внутрішнього узбіччя.

maxresdefault_у.jpg

Система захисту пішоходів

Система запобігання зіткненню Pre-Collision Assist виявляє автомобілі попереду, що рухаються повільніше, ніж ви, а також пішоходів і автомобілі, які можуть перетнути вам шлях, і видає відповідний попереджувальний сигнал. Якщо ви не реагуєте, система автоматично активує гальма. Ця технологія покликана полегшити тяжкість зіткнення, або допомогти уникнути його зовсім. Вона ефективно функціонує на швидкостях до 80 км/год (50 миль/год) (за нормальних дорожніх умов та стану автомобіля).

logo_5awards_2012_pos_MDP.jpg

«П'ять зірок» у рейтингу безпеки

Як доказ своєї здатності захистити вас та ваших пасажирів, новий Transit Custom здобув п'ять зірок у рейтингу безпеки Euro NCAP.

Open Chat